Jahon iqtisodiyoti va diplomatiya universitetida (JIDU) «Oʼzbekiston Respublikasining xalqaro shartnomalari toʼgʼrisida»gi Qonun qabul qilinganligining toʼrt yilligi munosabati bilan davra suhbati boʼlib oʼtdi .

В связи с четвертой годовщиной принятия Закона «О международных договорах Республики Узбекистан» в Университете мировой экономики и дипломатии (JIDU) состоялся круглый стол.